Alpinning

sál - alpinning, alpinning*
(platné k 20. 1. 2020, poslední změna 1. 1. 1970)
Po
Út
St
Čt
So
Ne
V době, kdy ve cvičebním sále neprobíhá žádná hodina, je možno objednat a za poplatek provozovat vlastní soukromou hodinu.
Tisknout
sportovnicentrumdomazlice.cz
* V liché týdny probíhají hodiny alpinningu, v sudé týdny hodiny trampolín.

ALPINNING™ Indoor Walking je skvělá cesta jak rozšířit Váš fitness program. Indoor Walking ve volném překladu ,,chůze uvnitř“. ALPINNING™ -Indoor Walking, lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí v jedné místnosti, ve stejnou dobu, pod vedením vyškoleného instruktora, za doprovodu hudby a na speciálních stacionárních trenažérech tzv. ALPITRACK trenažérech. Pro bližší představu, ALPINNING™-Indoor Walking lze přirovnat ke spinningu, či indoorcyclingu, ovšem na místo stacionárních kol, ALPINNING™-Indoor Walking využívá zmiňovaných speciálních trenažérů.

ALPINNING-Indoor Walking , jehož ochranná známka je zapsaná na majitele společnosti která se datuje do roku 2007, kdy bylo otevřené první ALPINNING-Indoor Walking centrum a tím je ALPINNING PRVNÍM INDOOR WALKININGem v ČR. Za tuto dobu prodělal ALPITRACK modernizaci, jak po designu, tak po funkční stránce a to díky nesporné výhodě a to výrobě v České Republice. Pro všechny zájemce o tento ALPINNING program, je po dohodě možná prohlídka společnosti ve které se ALPITRACK trenažéry vyrábějí. V této splečnosti pracuje cca 400 zaměstnanců a vyrábějí pro společnosti jako např. IKEA, FAKULTNÍ NEMOCNICE V MOTOLE a jiné......., proto je vysoká kvalita zaručená. 

Naše rady pro začátečníky:
  • Na lekci ALPINNING™ přijďte raději 5 min. před zahájením.
  • Lekce ALPINNING™ mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více neperlivé vody nebo iontového nápoje.
  • Na ALPINNING™ není třeba speciálního oblečení, lze využít to, které používáte pro běžnou sportovní - rekreační aktivitu. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.
  • Instruktor Vám rád poradí, co je pro Vás to nejlepší. Doporučujeme vyslechnout jeho rady.
  • Doporučujeme sportovní obuv, není třeba speciální, a pití. Dobrou náladu

Otevírací doba
Po - Pá8:00 - 22:00
So8:00 - 13:00 17:00-21:00
Ne8:00 - 13:00 17:00-21:00
Sodexo Pass Grünsport Alpinning Spinning Fitbox Bosu Pension Pleš Namakanej.cz SK Ironbulls Domažlice
Tvorba webových stránek © 2010 Jaroslav Hranička | sportovnicentrumdomazlice.cz | Online: 1 člověk